X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Tanıtım Videosu !

Bir blog yazılımında aranan tüm özellikleri içerisinde barındıran AI Blog; başta AMP, PWA ve RSS İçerik Botu gibi özellikleri içerisinde barındıran, profesyonel ve gelişmiş bir blog yazılımıdır. AI Blog; Schema Entegresi, Önemli Web Verileri metriklerine uygun ve hafif kod yapısı, İçindekiler Tablosu gibi özellikleri sayesinde ise SEO anlamında ön plana çıkan bir yazılımdır. Sahip olduğu gelişmiş admin paneli üzerinden birçok fonksiyonu ve özelliği kolayca yönetebilirsiniz.

Admin Paneli

1- Makale Yönetimi

Title, Kategori, Etiket, Yazı, Description ve Öne çıkarılan görsel seçimi Makale Yönetimi alanından kolaylıkla yapılabilmektedir.

Yine bu alandan;
- Yazıları görüntüleyebilir veya düzenleyebilirsiniz.
- Etiket ekleyebilir, mevcut etiketleri silebilirsiniz.
- Kategori ekleyebilir, mevcut kategorileri silebilirsiniz.

2- Sayfa Yönetimi

Sayfa Yönetimi alanından ise İletişim, Hakkımızda ve diğer sabit sayfalarınızı oluşturabilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

3- Yorumlar

Web sitenizde yer alan içeriklere yorum geldiğinde Yönetim panelinden bu yorumları görüntüleyebilirsiniz.

Yorumun;
- Kullanıcı Adı,
- İçeriği,
- Durumu ve Tarihi panelde yer almaktadır.

Turnstile modülü sayesinde WordPress'te yer alan istenmeyen yorumlar tamamen devre dışı kalmaktadır. Script bu modülü ile bir nevi Akismet'in çok daha gelişmiş bir ayarını sizlere sunmaktadır.

4- Modüller

Turnstile; Web sitenizi spam yorumlardan korur.
- Benzer Yazılar; Yazıların sonunda iç linklemeyi geliştirmek için benzer yazılımlar modülü kullanmaktayız. Bu modül isteğe bağlı açılıp kapanabilmektedir.
- İçindekiler; İçindekiler modülü de h2 ve h3 gibi yazı içlerinde kullandığınız başlıkları yazının başında yazının daha okunabilir olması ve SEO anlamındaki uyumluluk için, içerik tablosu görevi görmektedir.
- Önceki - Sonraki Yazılar; Benzer Yazılara yakın bir mantıkta çalışan önceki ve sonraki yazılarda iç linklemeyi geliştirmek amacıyla kullanılan bir modüldür.
- İletişim Sayfası; Bu modül ise iletişim sayfanızın olup olmamasını ayarlabildiğiniz otomatik bir modüldür.
- Hakkımızda: Bu modülde açılıp kapanabilir modül olmakla birlikte bu sayfayı sitenizde kullanmak istemiyorsanız bu alandan kapatabilirsiniz.
- Story: Bu modül ise anasayfa'da içeriklerin üstüne Story sistemiyle çalışan tam otomasyon bir sistemdir.
- Son Yazılar: Sağ tarafta yer alan Son Yazılar bileşenini de dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz.
- Döviz Kurları: Anasayfa'da döviz kurlarını kullanmak isterseniz 3 farklı para birimiyle dizayn edilen bileşeni kullanabilirsiniz.
- PWA: Progressive Web Apps yani bir web sitesinin mobil uygulaması anlamına gelen bu özellik sayesinde hiç bir işlem yapmadan otomatik olarak yazılımın mobil uygulamasını yapabilirsiniz.

5- Görünüm

Genel görünüm bölümünden ise LOGO ve Favicon gibi web sitenizin olmazsa olmaz alanlarını yönetebilirsiniz.

Menü Yönetimi bölümünden ise web sitenizin Header bölümünde gözükmesini istediğiniz sayfaları sürükle bırak yöntemiyle ayarlayabilirsiniz.

Footer Yönetimi bölümünden ise web sitenizin Footer bölümünde gözükmesini istediğiniz sayfaları sürükle bırak yöntemiyle ayarlayabilirsiniz.

Topbar, Header ve Footer gibi alanlardaki renkleri değiştirerek yazılımı daha da özel hale getirebilirsiniz.

Yine ikon ekleme bölümünden de web sitenize özel ikon ekleyebilirsiniz.

6- Genel ayarlar

Bu bölümden;
- Site Başlığı,
- Slogan,
- Site Açıklaması,
- Turnstile Site Key (Modülün Key'ini)
- Gizli H Etiketini ayarlayabilirsiniz.

7- Reklam & Script Yönetimi

Head, Body ve Footer alanlarına Adsense reklam kodlarınızı ekleyebilirsiniz.
Adsense alanına ise Adsense kimliğinizi girebilirsiniz.
Reklamları Javascript Delay metodu ile geciktirme de yaparak mevcut site hızınızı koruyabilirsiniz.

8- Kullanıcılar

Kullanıcılar bölümünden ise web siteniz için yazar kullanıcılarını oluşturabilirsiniz.

9- Toplu Resim Optimizasyonu

Admin panelinde yer alan Resim Optimizasyonu butonuna tıkladıktan sonra bir süre bekleyin. Web sitenizin uploads klasöründe yer alan tüm resimler otomatik olarak optimize edilecektir.

Diğer Özellikler

Admin panelinde yer alan Resim Optimizasyonu butonuna tıkladıktan sonra bir süre bekleyin. Web sitenizin uploads klasöründe yer alan tüm resimler otomatik olarak optimize edilecektir.

1- Schema

Yazı içlerinde tamamen otomasyon BlogPosting ve CreativeWork yapıları yer almaktadır.
BlogPosting sayesinde yazının bir blog içeriği olduğu, CreativeWork sayesinde ise yazıda yer alan tüm ifadeler Google'a yapılandırılmış veri olarak sunulmaktadır.

Bu iki yapı sayesinde mevcut içerikleriniz Google botları tarafından çok daha kolay taranabilmekte ve anlamlandırılabilmektedir.

2- RSS İçerik Botu

RSS içerik botu, herhangi bir web sitesinin /feed/ veya rss.php gibi URL'lerinde yer alan içerikleri web sitenize otomatik olarak eklemektedir.
Eklenen yazılardaki iç linklemeler otomatik olarak kaldırılmaktadır.
Yazılarda yer alan başta öne çıkarılan görsel olmak üzere, iç görsellerde dahil sunucuya otomatik olarak aktarılmakta ve webp formatına otomatik olarak dönüştürülmektedir.

Tüm bu işlemler için yazılarını çekmek istediğiniz web sitesinin feed veya RSS url'ini girmeniz ve içeriklerin aktarılacağı kategoriyi seçmeniz yeterlidir.

3- Otomatik İçerik Botu

Otomatik içerik botu ise RSS İçerik Botu ile birçok noktada aynı mantıkta çalışan, RSS adresini verdiğiniz siteden atadığınız dakika cinsine göre içeriği kontrol edip ekleyen tamamen otomatik bir içerik bot sistemidir.

4- Site Hızı

Script; güncel Önemli Web Verileri metriklerine uygun olarak kodlanmıştır. Scriptte herhangi bir CLS yani kümülatif düzen kayması bulunmamaktadır.

Admin panelinde yer alan "Çerez Temizleme" butonu sayesinde web sitenizin tuttuğu çerezleri temizleyebilirsiniz.

Script tamamen Litespeed sunucularda yüksek performanslı çalışacak şekilde optimize edilmiştir. Kullandığınız sunucuda Litespeed olması durumunda hız farkını kolayca gözlemleyebilirsiniz.

5- Feed Sistemi

Yazılım, sahip olduğu Feed sistemi sayesinde News Kaydı almaya uygundur.
Gelişmiş Feed sistemi ile birlikte öne çıkarılan görselde dahil olmak üzere Publisher Center'a içerikleriniz bildirilmektedir.

6- Full Otomatik Sitemap Sistemi

Sitemap sistemi, bir içerik girdiğinizde anlık olarak kendisini güncellemektedir. Yeni içerikler eklediğinizde herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan site haritası kendisini güncellemektedir.

7- Robots.txt

Robots.txt dosyası da tam otomasyon bir sistemle kodlanmıştır. Scripti kurduktan sonra func.php dosyasını 1 kere çalıştırmanız durumunda robots.txt dosyanız SEO uyumlu olacak şekilde sizin site adresinize göre düzenlenmektedir.

8- AMP

Scriptin tamamen otomatik ve hatasız AMP versiyonu bulunmaktadır.
İçeriklerin sahip olduğu url/amp şeklinde çalışan bu versiyonu sayesinde kullanıcılarınıza muazzam bir mobil deneyimi yaşatabilirsiniz.

9- OpenGraph

Sosyal medya paylaşımlarınızı düşünerek, OpenGraph sistemini de yazılıma entegre ettik. İçeriklerinizi Twitter ve Facebook gibi sosyal medya

Admin Demo Bilgileri:
csadigital
123

1.0.

En Popüler Scriptler

Pazaryeri Entegrasyonu Ücretsiz Sanal Pos
E-Ticaret Girişim Paketi

E-Ticaret Girişim Paketi

4.500


Pazaryeri Entegreli Kargo Otomasyonu
E-Ticaret Plus - E-Ticaret Sistemi

E-Ticaret Plus - E-Ticaret Sistemi

5.999


Otomatik Teslimat Çoklu Dil
Dijital Ürün Satış Scripti

Dijital Ürün Satış Scripti

1.500


Seo Uyumlu Çoklu Dil
Vip Transfer - Havalimanı Transfer Yazılımı

Vip Transfer - Havalimanı Transfer Yazılımı

1.500

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen arayın.